Шафа “Марсель”

Незважаючи на те, що в моду увійшли шафи-купе всіляких комплектацій, класичні моделі не втратили своєї популярності. Як ми знаємо – перевага шаф-купе полягає в тому, що їх можна розмістити в кімнаті з обмеженим простором для відкривання дверей. Якщо ж Ви необмежені простором, сильною стороною розпашної шафи є те, що вона займає менше місця і виглядає більш легко, приховуючи фурнітуру відкривання в середині, порівняно з моделями купе.

Оригінальні моделі розпашних шаф “Марсель” виконані в стилі стриманої класики. Декоративне фрезерування присутнє не лише на фасадах, але і на бокових деталях, що надає вишуканості шафі з будь якої точки її огляду. Для довершеності ансамблю даної шафи можна додатково замовити карниз. Внутрішнє планування простору продумане для комфортного зберігання речей.

Шафи “Марсель” фарбуються у 7 різних кольорах, як світлих так і насичених відтінків. Мають 1, 2, та 3 дверні моделі, що дають широку варіативність їх використання в інтер’єрі. Доступна, практична і фактурна шафа, яка неодмінно сподобається тим, хто бажає оновити інтер’єр свого житла у близькій до класичної стилістиці.


Доступні характеристики (на вибір)

Схеми виробів представлені у спрощеному вигляді для уявлення габаритних розмірів. Більш детальну інформацію дивіться в картах збирання.

– фарбоване МДФ (18 мм);   – ДСП (18 мм), ДВП білий колір. Карниз замовляється як окрема опція.


Схема шафи “Марсель модуль-1”.


Схема шафи “Марсель модуль-2”.


Схема шафи “Марсель модуль-3”.

Доступні типи фасадів.

фасад V1

фасад V1 декор

фасад V2

фасад V2 декор

Кольори фарбованих деталей шаф «Марсель».

Білий
Молочний
Слонова кістка
Меланжевий
Сірий
Темно-сірий
Зелений

Шановні покупці продукції виробництва меблевої фабрики “VIP-master”. Звертаємо Вашу увагу на те, що колір, тон, насиченість, фактура меблів на зображеннях і в дійсності можуть незначно відрізнятися. Всі зображення максимально наближені до оригінальних виробів, але певні умови можуть вносити нюанси у їх відтворення та візуальне сприйняття. Для більш точного уявлення про зовнішній вигляд виробів, які вас цікавлять, ви можете ознайомитися безпосередньо з актуальними зразками матеріалів, фурнітури та комплектуючих, які використовує наша фабрика. Також ви можете ознайомитися з готовими виробами, представленими на виставках тощо.

Фабрика залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і колірні відтінки виробів, що не впливають на їх основне призначення.

Вгору