Модульна система «Сафарі NEW»

Модульні меблі «Сафарі NEW» — це сучасна багатофункціональна система зберігання, виконана у мінімалістичному стилі. Стримані лаконічні фасади під дерево гармонійно впишуться в інтер’єр Вашої вітальні і додадуть їй затишку та комфорту.

Маючи всі переваги корпусних модульних меблів, модель «Сафарі NEW» вирізняється мобільністю та зручністю користування. Нижні й верхні модулі – широкі й вузькі, низькі та високі – можна збирати, як конструктор: комбінувати, міняти місцями, нарощувати в довжину і в висоту. Відкриті полиці  поєднуються з шухлядами і глухими дверцятами, за якими можна сховати безліч речей, які б ви не хотіли виставляти напоказ. Також доступна версія з вітринами. При цьому стінка виглядає дуже стильно і не захаращує простір. Вона буде доречною як у просторому будинку, так і в невеликій вітальні міської квартири.

Ще одна додаткова перевага “Сафарі NEW” полягає в тому, що вона гармонійно поєднується з модульною системою “Соломія NEW” виробництва нашої фабрики.


Модулі системи «Сафарі NEW»

Схеми виробів представлені у спрощеному вигляді для уявлення габаритних розмірів. Більш детальну інформацію дивіться в картах збирання.

– ДСП колір корпуса та фасаду на вибір*;   – ДСП, білий колір;  
*варіанти кольорів декорів, що використовує наша фабрика при виготовленні меблів.

модуль 1


модуль 2


модуль 3
можлива вітрина


модуль 4
можлива вітрина


модуль 5


модуль 6


модуль 7


модуль 8


модуль 9


модуль 10


Кольори корпусів

Дуб сонома
Дуб сонома трюфель

Кольори фасадів

Дуб сонома
Дуб сонома трюфель

Шановні покупці продукції виробництва меблевої фабрики “VIP-master”. Звертаємо Вашу увагу на те, що колір, тон, насиченість, фактура меблів на зображеннях і в дійсності можуть незначно відрізнятися. Всі зображення максимально наближені до оригінальних виробів, але певні умови можуть вносити нюанси у їх відтворення та візуальне сприйняття. Для більш точного уявлення про зовнішній вигляд виробів, які вас цікавлять, ви можете ознайомитися безпосередньо з актуальними зразками матеріалів, фурнітури та комплектуючих, які використовує наша фабрика. Також ви можете ознайомитися з готовими виробами, представленими на виставках тощо.

Фабрика залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і колірні відтінки виробів, що не впливають на їх основне призначення.

Вгору