Модульна система «Соломія NEW»

Модульна система «Соломія NEW» може бути скомпонована з різних елементів, об’єднаних дизайном і колірними рішеннями. Такий підхід до формування внутрішнього простору житлових приміщень істотно економить площу і дозволяє досягти найбільшої функціональності обстановки. Меблева система «Соломія NEW» стане прекрасним рішенням при оформленні інтер’єру передпокою, вітальні або кабінету. Головне – правильно підібрати модулі і продумати, як розставити меблі.

Наша фабрика розробила меблі з колекції «Соломія NEW» для стильних і лаконічних інтер’єрів. Тут передбачено все: шафи і комоди, дзеркала і відкриті стелажі. Якщо ви вибрали меблі «Соломія», виготовлені на фабриці “VIP-master”, то можете бути впевнені, що знайдете всі необхідні предмети для оптимальної організації простору у вашому передпокої чи вітальні.

Додаткова перевага “Соломії NEW” полягає у гармонійному поєднані з модульною системою “Сафарі NEW” та шафами-купе виробництва нашої фабрики.


Модулі системи «Соломія NEW»

Схеми виробів представлені у спрощеному вигляді для уявлення габаритних розмірів. Більш детальну інформацію дивіться в картах збирання.

– ДСП колір корпуса та фасаду на вибір*;   – ДСП, білий колір;  
*варіанти кольорів декорів, що використовує наша фабрика при виготовленні меблів.

модуль 11


модуль 12


модуль 13


модуль 14


модуль 15


модуль 16


модуль 17


модуль 18


модуль 19


Кольори корпусів

Дуб сонома
Дуб сонома трюфель

Кольори фасадів

Дуб сонома
Дуб сонома трюфель

Шановні покупці продукції виробництва меблевої фабрики “VIP-master”. Звертаємо Вашу увагу на те, що колір, тон, насиченість, фактура меблів на зображеннях і в дійсності можуть незначно відрізнятися. Всі зображення максимально наближені до оригінальних виробів, але певні умови можуть вносити нюанси у їх відтворення та візуальне сприйняття. Для більш точного уявлення про зовнішній вигляд виробів, які вас цікавлять, ви можете ознайомитися безпосередньо з актуальними зразками матеріалів, фурнітури та комплектуючих, які використовує наша фабрика. Також ви можете ознайомитися з готовими виробами, представленими на виставках тощо.

Фабрика залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і колірні відтінки виробів, що не впливають на їх основне призначення.

Вгору